Videolar

Teknolojik standartlarda ve gerekli uluslararası standart yönergelerine uygun olarak Eurostandard, her uygulama türü için yüksek güvenlik marjları ve güvenilirlik sağlayan en gelişmiş kontrol sistemlerini kullanıyor. Aynı zamanda Eurostandard Müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini proaktif olarak yorumluyor. Yüksek güvenliği garanti etmek ve çevreye göre üretimde büyümek için, pazarda lider olmak için anahtar kelime "uzmanlıktır". Eurostandard, kar'ının kayda değer bir kısmını ar-ge ye aktararak ürünlerinin teknolojik içeriğini sürekli güncellenmesiyle sektöründe dünya pazarındaki mükemmel konumunu korumaktadır.

Nicoll Sifonik Sistemleri, konvansiyonel sistemlerde oluşan hava boşluklarını gidererek, daha küçük çap borular ile suyun taşınmasını sağlar. Ayrıca, suyun toplanarak daha az noktadan hızla tahliyesini sağlayan sifonik sistemler, iniş sayılarının azaltılması ile kazı masraflarınızın da azalmasını sağlar.
Nicoll Sifonik sistemler ile, ani şekilde yüksek debide yağan yağmur suyunu kontrol edebileceksiniz.
Nicoll Sifonik Sistemleri, Nicoll Merkez tarafından tasarlanan özel bir tasarım programı ile, gerekli hidrolik hesaplamalar yapılarak size bir çözüm halinde sunulmaktadır.

Derinsu

2007 yılında Derinsu Boru Ek Parça Makina Hafriyat İnş.Taah.Hırd.Tic.Ve San. Ltd.Şti. adı altında Adana Yüreğir ilçesinde kendi fabrikasında faaliyetine başlayan firmamız; PE100 Boru Ek Parçaları ve her türlü çapta Koruge Boru Ek Parçaları üretimi yapmaktadır.

Son Haberler

07 Ağustos 2018
01 Ağustos 2018
©2018 Derinsu Boru Ek Parça Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Arama